hakkımızda

TEKMAR DENİZ MOTORLARI A.Ş

1968 den beri deniz sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRP ( Bombardier Recreanitional Products) grubuna ait
Johnson , Evinrude deniz motorları can-am roadster spyder yol araçları ve off-road araçları olan Can-am atv lerinin yetkili bayi ve servisidir.
300 m2 alan üzerine kurulu yerimizde deniz motorlarının( Evinrude-Johnson ) her türlü bakım, montaj ve kışlaması sertifikalı ve deneyimli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Motorunuzu adresten alıp, bakımı,servisi ve kışlaması yapıldıktan sonra size teslim ederek siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlayan ‘Tekmar’ satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.
Tekmar dünyanın önde gelen Bombardier grubunun ürettiği arazi araçları Can-am atv lerini de 2007 de ürün gamına eklemiştir. Yüksek performans ve her türlü arazide sürüş keyfini bir arada toplayan Can-am atv lerinin satışı ve servisi yine firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yine aynı guruba dahil olan can-am spyder yol araçlarının da satış sonrası servis hizmetleri de sertifikalı ve deneyimli elemanlarımız tarafından titizlikle verilmektedir.

 

“SATIŞI SERVİSİ DENEYİMLİ SERTİFİKALI ELEMANLARIMIZ TARAFINDAN ADRESTEN GÜVENLE ALINIP VE TESLİMİ YAPILMAKTADIR. 2 EL SATIŞLARINDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN ALACAKLARI ÜRÜNLER FİRMAMIZIN GÜVENCESİNDEDİR.”